Kundkontakt företag - konsumentmarknad

Kundservice, order och support till återförsäljare/företag med inriktning mot konsumentmarknaden. Är du privatperson? Du hittar vår kundsupport här.


Kundservice / marknad
Anna-Lena Tordby
0501-39 90 09
anna-lena.tordby@eelab.se

Eftermarknadschef
Mikael Staaf
Tel: 0501-39 90 08
mikael.staaf@eelab.se

Husfabrikanter
Jesper Ohlin
0501-39 90 06
jesper.ohlin@eelab.se

TEKNISK SUPPORT /GARANTIÄRENDEN

Vill du ha hjälp med teknisk support och garantiärende som privatperson? Klicka här för ytterligare information.

Teknisk Support
Johan Carlberg
Tel: 0501-39 90 12
johan.carlberg@eelab.se

Teknisk Support
Hampus Holmner Ring
Tel: 0501-39 90 10
hampus.holmner@eelab.se

Teknisk Support
Björn Jonsson
Tel: 0501-39 90 14
bjorn.jonsson@eelab.se

Kundservice & Eftermarknadschef
Mikael Staaf
Tel: 0501-39 90 08
mikael.staaf@eelab.se

Sourcing/EVM

Sourcing ansvarig
Niklas Lind
0501-39 90 02
niklas.lind@eelab.se

Sourcing marknad
Anna-Lena Tordby
0501-39 90 09
anna-lena.tordby@eelab.se

Sourcing inköp
Jimmy Landin

Tel: 0501-39 90 16
jimmy.landin@eelab.se


Elon Elkedjan Logistic AB

Bäcklundavägen 1
702 36 Örebro
Sweden

Öppettider

08.00-16.30  
   
Tel
0501 39 90 00
Fax 
0501 39 90 90
E-post info@canvac.se
   


Frågor teknik/garanti

Kvalitet från Canvac

Gilla oss på Facebook
GILLA OSS på FACEBOOK!

Se produktfilmer från Canvac

Se våra produktfilmer

 

© copyright Canvac AB 2015