Kundkontakt företag - konsumentmarknad

Kundservice, order och support till återförsäljare/företag med inriktning mot konsumentmarknaden. Är du privatperson? Du hittar vår kundsupport här.

Husfabrikanter
Jesper Ohlin
010-220 40 78
jesper.ohlin@elongroup.se

TEKNISK SUPPORT /GARANTIÄRENDEN

Vill du ha hjälp med teknisk support och garantiärende som privatperson? Klicka här för ytterligare information.

Teknisk Support
Niclas Risberg
Tel: 010-220 40 87
niclas.risberg@elongroup.se

Teknisk Support
Hampus Holmner Ring
Tel: 010-220 40 44
hampus.holmner@elongroup.se

Teknisk Support
Linus Eriksson
Tel: 010-220 40 31
linus.eriksson@elongroup.se

 

Sourcing/EMV

Sourcing ansvarig
Aleksandar Zivkovic
010-220 41 24
aleksandar.zivkovic@elongroup.se

Sourcing inköp
Jimmy Landin
Tel: 010-20 40 61
jimmy.landin@elongroup.se

ELON Group AB

Bäcklundavägen 1
702 36 Örebro
Sweden

Öppettider

08.00-16.30  
   
Tel
010 220 43 20
   
E-post info@canvac.se
   

Kvalitet från Canvac

Gilla oss på Facebook
GILLA OSS på FACEBOOK!

Se produktfilmer från Canvac

Se våra produktfilmer

 

© copyright ELON Group AB 2017